wtorek, 9 lipca 2013

6 cz1. - JUST TELL ME YOU HATE ME

Z tyloma torbami ile mogłam unieść weszłam na schody z marmuru i szłam przez duży hol.
- pierwsze ... drugie ... liczyłam każde drzwi jak ominęłam i wreszcie dotarłam do trzecich, na szczęście nie potknęłam się i nic sobie nie zrobiłam bo jestem pewna, że Zayn byłby zdruzgotany. Po chwili otworzyłam drzwi do mojego pokoju w którym mam mieszkać przez rok. Spojrzałam zesztywniała bo spodziewałam się małej klatki schodowej z cegieł oświetlonej przez nisko zwisającą żarówkę prowadzącej do wilgotnego, ciemnego strychu gdzie jestem pewna, że przetrzymywałby swoje striptizerki i prostytutki. Wszędzie byłyby łańcuchy,bicze, pająki i inne straszne popieprzone gówno. Jednak zamiast tego dostałam pachnącą, świeża pościel z jedwabiu, która rozłożona była na dużym łóżku typu super king, na którym było pełno kolorystycznie pasujących poduszek jedwabnych i poduszek europejskich. Moje oczy powędrowały w stronę dużych przesuwanych drzwi, które prowadziły na balkon. Wielki balkon. Później podeszłam do następnych drzwi gdzie znajdowała się moja własna łazienka, która była w pełni wykafelkowana.
Jezu Chryste... Ok Tori weź się w garść...Ciągnąc moje torby, układałam je pod ścianą. Zaczęłam się rozpakowywać, kiedy nagle usłyszałam głośne ciężkie kroki zmierzające przez korytarz. Cholera, to on. Szybko zaczęłam wyciągać wszystkie moje ubrania, aby wydawało się, że byłam rozpakowana przez cały ten czas i nie podziwiałam sypialni jak pięcioletni dzieciak, który właśnie odkrył Narnie. Nagle kroki ucichły, zatrzymał się, gdy dotarli do wejścia mojego pokoju, myślał, że przestanę robić to co robię i odwrócę się do niego ale olałam go.Postanowiłam wstać, zdjęłam kurtkę, rzuciłam nią na łóżko i z najspokojniejszym wyrazem mojej twarzy ignorować piekło bijące od niego. Kiedy się odwróciłam zobaczyłam Zayn'a z szyderczym uśmieszkiem na jego twarzy. Stał oparty o drzwi jedną rękę miał w kieszeni dżinsów a drugą ręce podpierał o ramę drzwi.
- Co do cholery robisz tutaj tak długo? Wysłałem cię tu pół godziny temu i to jest wszystko, co zrobiłaś?  gestykulował zbliżając się w kierunku pół wypakowanej walizki.
- No... rozglądałam się po pokoju...
- Rozglądałaś się jeszcze po całym domu? Zmrużył oczy i zbliżył się do mnie
- Ty cholernie podejrzana suko.
- Um przepraszam? Co ty kurwa masz jakiś problem? - Co on kurwa sobie myśli
- Dobrze słyszałaś, prawdopodobnie weszłaś do mojego pokoju i teraz zwracasz mi głowę twoimi żałosnymi wymówkami pieprzona dziewczynko. Popatrz na siebie myślałem, że Nowy Jork był jedną ze stolic mody na świecie, a ty wyglądasz jakby Ci kurwa spalili gospodarstwo, może przynajmniej nałożysz jakiś makijaż , może wtedy będzie wyglądać normalnie. Spojrzał na mnie od góry do dołu z nutką śmiechu - czy nie ?
Potem odwrócił się wychodząc z pokoju.
- Pospiesz się kurwa wyjeżdżamy za 20 minut, jeśli nie zejdziesz gotowa na dół, jadę bez ciebie. Ubierz krótką czarną sukienkę, obcasy i pomaluj się. Boże nie chcę, aby ludzie myśleli, że moje standardy spadły. Powiedział z lekkim uśmieszkiem na twarzy
Obserwowałam go, kiedy wychodził z pokoju. Czuję się jak jakieś gówno, ja tylko mam robić to co on chce, normalnie walnęłabym go prosto w twarz, ale ... On tylko mówi prawdę.
Czułam gorące łzy w moich oczach, jak wyszedł zamrugałam i pozwoliłam im spływać mi po policzkach, nigdy nie chciałam płakałam przed nim, mógłby mnie poniżyć.
Nienawidzę go, kurwa. Nienawidzę jego pikantnej wody kolońskiej zmieszaną z tym dymem papierosowym.
Nienawidzę jego wzrostu bo gdy stoimy twarzą w twarz to on czuje się bardziej dominujący. Nienawidzę jego kruczoczarnych włosów i sposób w jaki je układa. Nienawidzę jego gładkiej oliwkowej skóry.
Nienawidzę jego zarozumiałej postawy. Słowa nie mogą wyjaśnić, jak bardzo cholernie go nienawidzę, być może będę tu siedzieć i uczynię go normalnego przez siebie, jestem pewna, że ma mnóstwo kurwa słabych punktów, których będę mogła mógł używać ponieważ żadna dziewczyna na ziemi nie chciałaby dotknąć prymitywnego ukłucia takiego jakie on zadaje mi.
_______________________________________________________

Mam nadzieje, że się podoba :)
Jeżeli chcecie być informowani o nowych rozdziałach wejdźcie w ten link http://justtellmeyouhateme.blogspot.com/p/informowani.html :)

9 komentarzy:

 1. Ale z Zayna dupek. Normalnie debil. Ja bym go walnęła w twarz za takie coś xd. Czkam na następny :) / @AwwMyIan

  OdpowiedzUsuń
 2. Niedna jest ta dziewczyna ...mam nadzieje ze Zayn się poprawi :D czekam na nastepny @lovmyzayn

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Proszę, skoro ty tłumaczysz to dodaj dzisiaj drugą część! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam do mnie ---> http://fanfiction-ann.blogspot.com/
  Opowieść o porywczym Louisie oraz spokojnej, cichej Cassie. Poznali się przypadkiem, czy zaczną coś do siebei czuć?

  Ps. Poleciłam cię ;3

  OdpowiedzUsuń
 5. O boże myślałam że udusze Zayna. Zachowuje się jak pieprzony dupek!
  Ale rozdział super.
  Czekam na NN <3
  @ahmyMalik

  OdpowiedzUsuń
 6. ASDFGHJ CZEKAM NA KOLEJNY :3

  OdpowiedzUsuń
 7. ADFJE kiedy kolejny??? Dodaj jeszcze dzisiaj proszę <3

  OdpowiedzUsuń